Lista restauracji biorących udział w 5. edycji Goût de France/Good France [fr]

Lista restauracji w Polsce biorących udział w 5. edycji Goût de France/Good France

JPEG

BIAŁYSTOK

Receptura
ul. Św. Rocha 14

Restaurant & Bar Cristal
Lipowa 3/5

BIELSKO-BIAŁA

Dworek New Restaurant
Żywiecka 193

Wróblówka Hotel & Restauracja
Krakowska 608

BUSKO-ZDRÓJ

Ponidzie Restaurant
Bohaterów Warszawy 115

BYTOM

Scena Kulinarna
Żołnierska 60

CZĘSTOCHOWA

Restauracja Constancja
Marsz. E. Rydza - Śmigłego 28

GDAŃSK

A la française
Spichrzowa 24/1

Bistro Słowacki
Słowackiego 3

Corrèze
Stara Stocznia 2/7

Ibis Gdansk Stare Miasto
Heweliusza 24

Novo Square Lounge Bar
Pszenna 1

NOVO 2
Jelitkowska 20

Stary Manez/Browar Vrest
Słowackiego 23

Winestone
Kapliczna 30

Winestone w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto
Heweliusza 22

Winne grono
Mikołaja Kopernika 17a

GDYNIA

Biały Królik
Folwarczna 2

Przystanek Orłowo
Al Zwycięstwa 237/3

Punkt Gdynia
Władysława IV 59

Winestone Mercure Gdynia Centrum
Armii Krajowej 22

GLIWICE

Restauracja Plado
Górnych Wałów 42

IŁAWA

Tawerna Kaper
Jana III Sobieskiego 10

KARPNIKI

Zamek Karpniki
Łąkowa 1

KATOWICE

BistrOficyna
Teatralna 12

Cztery kąty i smak piąty
Jankego 73

Patio Park
Kościuszki 101

KONSTANCIN-JEZIORNA

Karczoch
Warszawska 3

KORCZYNA

Magnolia Restaurant in Kombornia Manor
Kombornia 1 38-420, Korczyna

KOŹMIN WIELKOPOLSKI

Pałac w Orli
Orla 50

KRAKÓW/CRACOVIE

Albertina Restaurant & Wine
Dominikańska 3

Art Restauracja
Kanonicza 15

Biała Róża
Straszewskiego 16

Bistro Bazaar
Meiselsa 24

Cargo Grill & Deli
Dolnych Młynów 10

Corse Restauracja Korsykańska
Poselska 24

Chez Nicholas
Lwowska 1/10

Copernicus
Kanonicza 16

Enoteka Pergamin
Grodzka 39

Filipa 18 Food Wine Art Restaurant
Świętego Filipa 18

Flomaro
Krupnicza 14

Fiorentina
Grodzka 63

Kogel Mogel
Sienna 12

Petite France
Szpitalna 20

Pod Różą
Floriańska 14

Szara Gęś
Rynek Główny 17

Trzy Rybki
Szczepańska 5

Unicus
Floriańska 28

Wentzl
Rynek Główny 19

Wiedeńska Krew
Papiernicza 2

Zakładka Bistro de Cracovie
Józefińska 2

KRYNICA-ZDRÓJ

Koncertowa Restaurant
Piłsudskiego 76/2

LASKOWA

Gęś w dymie
Laskowa 34-602

LEGNICA

Floren
Złotego Florena 2

LUBIN

Astone
Kwiatowa 11

LUBLIN

2PiEr
Artura Grottgera 2

Piano
Jana Pawła II 19

Wine Bar&Restaurant Tinto
Plac Władysława Łokietka 3

ŁÓDŹ

Anatewka
6-go Sierpnia 2/4

Affogato
Piotrkowska 144

Cesky Film
Tymienieckiego 25A

Farina Bianco
al. Piłsudskiego 14

Fatamorgana
Księży Młyn 16

Lokal
Sienkiewicza 61a

Novo Square Lounge Bar
Pilsudskiego 11a

Piotrkowska Klub 97
Piotrkowska 97

Quale Restaurant
Narutowicza 48

Restuaracja Stary Rynek 2
Stary Rynek 2

Stare Kino by Antoine Lopez
Piotrkowska 120

MIELNO

Meduza
Nadbrzeżna 2

NIEMCZA

Uroczysko Siedmiu Stawów
Gola Dzierzoniowska 21

OŁAWA

Tawerna Kapitańska
Ścinawa Polska 38a

OSIECZNICA

Zamek Kliczków – Restauracja BOLETUS
Kliczków 8

OŚWIĘCIM

La Rossa
Stanisława Konarskiego 3

Stone Cafe Bar & Restaurant
Bulwary 1

POLANICA-ZDRÓJ

Décompresja - Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój
ul. Dębowa 19b

POZNAŃ

Cucina88
Wyspiańskiego 26a

Muga
ul. Krysiewicza 5

Pod Niebieniem
Stary Rynek 64/65

Restauracja Ratuszova AD1954
Stary Rynek 55

Salon z ogrodem – kuchnia osobista
Limanowskiego 5

Wino na kieliszki
Młyńska 12

PRZEMYŚL

Restauracja Bosko
Władycze 1

PRZYGOŃ

Restauracja Bagatela
Hotelowa 1

PSZCZYNA

Punkt Gastronomiczny Bristro & Bar
Bankowa 1

Restauracja Kameralna
Piechurów 3

RADOM

Restauracja Główna 9
Główna 9

ROZALIN

Pałac Rozalin
Pałacowa 27

ROZOGI

Zajazd Tusinek
Kolonia 2

RYBNIK

InoWino wine bar & bistro
ul. Kościuszki 27

RZESZÓW

Republika polsko-francuska
Na Skały 1A

SEROCK

Aruana
ul.Czesława Milosza 14a

SIEDLEC

Ostoja Chobienice
Chobienice 166

SKOCZÓW

Bistro Szara Reneta
Rynek 7

SOPOT

Art Deco
Powstancow Warszawy 12/14

Cyrano&Roxane
Boh. Monte Cassino 11

Petit Paris
Grunwaldzka 12/16

Restaurant No.88
J.J. Haffnera 88

SOSNOWIEC

Magiel Kulinarny
Warszawska 5

SUMINA

Taaka Ryba
Leśna 15

SZCZECIN

Marshal food
Rayskiego 23/1

TARNÓW

Cristalino kuchnia i wino
Traugutta 5

TORUŃ

4 Pory Roku
Przedzamcze 6

Restauracja Szeroka 9
Szeroka 9

Restauracja Monka
Piekary 2

TYCHY

The Piano Bistro & Wine Bar
Jana Pawła II, 10

WARSZAWA/ VARSOVIE

Amber Room
Aleje Ujazdowskie 13

Artbistro Stalowa 52
Stalowa 52

Brasserie Moderne
Królewska 11

Bubbles
Plac Piłsudskiego 9

Chłodna 15 by Wilamowski
Chłodna 15

Krasnodwór
Kocjana 70

Kromki
Aleja Jana Pawła II

LAS - Lokalna Atrakcja Stolicy
Solec 44

Mood Warsaw
Nowy Świat 66

Restauracja Future & Wine
Pokorna 2 lokal 12

Winosfera
Chłodna 31

Zoni Restaurant
Plac Konesera 1

WŁOSZCZOWA

Villa Aromat
Jedrzejowska 81

WROCŁAW

Restauracja Karczma Młyńska – Hotel Tumski
Wyspa Słodowa 10

Pochlebna
Św. Antoniego 15

Przystań Tu Bistro & Wine Bar
Zwycięska 20a

Przystań Restaurant
ul. Księcia Witolda 2

Vincent
Ruska 39

ZAKOPANE

Bubuja
Tadeusza Kościuszki 18

Casa Mia
Krupówki 69

- Lista wszystkich restauracji zapisanych do udziału w "Goût de France 2019" : http://restaurateurs.goodfrance.com/fr/restaurants-participants

Partnerzy polskiej edycji:
BMP

Partnerzy międzynarodowi:
JPEG

opublikowano 21/03/2019

Haut de page